ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY PROGRAM HOTELOWY TO NFHOTEL

Szybkość działania, nowoczesne rozwiązania technologiczne, wyśrubowane standardy bezpieczeństwa, regularne wzbogacanie systemu o nowe funkcjonalności, kompetentna pomoc techniczna, niespotykana u konkurencji prostota obsługi nawet dla tych, którzy mają problem żeby “zaprzyjaźnić się” z komputerami i oferowanymi przez nie możliwościami. Czegóż chcieć więcej od pełnego przydatnych modułów programu hotelowego?

Większa sprzedaż pokoi? Z NFHotel jak najbardziej!

Nowoczesne systemy dla hoteli i innych obiektów turystycznych zarówno poprawiają organizację pracy personelu, ale też mogą w bardzo wymierny sposób wspomagać recepcję w działaniach sprzedażowych. Doskonałym przykładem będzie booking engine, odpowiedzialny za rezerwacje online na stronie www, w mediach społecznościowych itd. De facto będzie to uruchomienie jednej bądź więcej dodatkowych recepcji, przyjmujących rezerwacje przez 24 godziny na dobę.

NFHotel skończy kartkowy chaos

Jednocześnie nie ma mowy o tym, żeby program hotelowy dopuścił do jakiejkolwiek pomyłki czy overbookingu. Wbudowany channel manager sprawia, że w każdym momencie i we wszystkich połączonych z systemem kanałach sprzedaży dostępność pokoi oraz terminów wygląda identycznie. Portale w rodzaju booking.com, witryny www, facebook i inne social media, wreszcie hotelowa recepcja – nieważne gdzie, kto i jak dokona wiążącej rezerwacji, w NFHotel wszystkie natychmiast pojawiają się na głównym grafiku.

A to tylko jedna z wielu zalet prezentowanego programu hotelowego. Wejdź na stronę, obejrzyj NFHotel w akcji, sprawdź demo i polub profil na facebooku, żeby być na bieżąco z nowościami w programie!