Endermologia – rozwiązanie uporczywie odkładającego się tłuszczu

Endermologia jest zabiegiem z działu medycyny estetycznej i kosmetologii, która potrafi pomóc każdej kobiecie, która ma problemy na tle kompleksów z posiadaniem zbyt dużego stężenia tkanki tłuszczowej. Czasem organizm jest tak zaprogramowany, że niestety posiada większą tendencję do odkładania tłuszczu w danym miejscu. Bardzo często są to boczki czy uda, z których tkankę tłuszczową wraz z częstym cellulitem bardzo trudno usunąć. Na szczęście jest endermologia!

 

Endermologia – zasady działania i ceny

 

Do zabiegu endermologii potrzebna jest sprawdzona maszyna, która posiada odpowiednią końcówkę i jest w stanie ,,zrobić” podciśnienie. To bardzo ważny parametr z tego względu, że maszyna do wykonywania endermologii działa na zasadzie zasysania skóry wraz z tkanką tłuszczową do wnętrza końcówki maszyny. Tam działają ruszające się wałeczki rozbijające komórki tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zostają one rozkładane, a ilość tłuszczu z danej partii na ciele stale się zmniejsza. Aby zabieg endermologii był skuteczny warto jest wykonywać go w sposób regularny.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/endermologia/

 

Ceny i pakiety promocyjne za zabiegi endermologii są różnorodne. Ciężko tutaj wskazać jednoznaczną cenę, która będzie uniwersalna. Wszystko zależy od renomy salonu czy jego umiejscowienia. Pakiety zabiegów dla endermologii sprzedawane są w postaci ciekawych karnetów, które bardzo często posiadają pojedynczy zabieg, ale również 5, 10 czy nawet 15 zabiegów na daną partię ciała! Pojedynczy zabieg jest polecany dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym segmentem medycyny estetycznej i chcą sprawdzić na własnej skórze czy jest ona dla nich. W przypadku chęci uczęszczania w sposób regularnym na takie zabiegi warto jest zdecydować się na większe pakiety. Przykładowo średnia cena za 10 zabiegów endermologii na dowolną część ciała to od 600 – 800 złotych.

 

Podsumowanie

 

Endermologia jest idealną dla kobiet nie mogących sobie poradzić z cellulitem i nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. W połączeniu z zbilansowaną dietą i treningami potrafi zdziałać prawdziwe cuda!