Druk na szkle – nowa forma fotografii

Nowe technologie dają coraz więcej możliwości. Już dziś bez problemu możemy naszą fotografię utrwalić w szklanych panelach. Druk na szkle to innowacyjna metoda możliwa dzięki specjalnym drukarkom. Używają one światła UV oraz ekologicznych tuszy do utrwalania obrazu na szkle. Pozwala nam to nie tylko przechowywać fotografie w nienaruszonym stanie, ale i umożliwia  nowoczesną i zjawiskową formę aranżacji wnętrz.

Zdjęcia na szkle 

Zdjęcia i grafiki na szkle to bardzo ciekawa forma dekoracji wnętrza. Elegancka forma pasować będzie do każdego wystroju, a solidna powłoka zapewni nietykalność fotografii od kurzu, wilgoci i innych niechcianych atrakcji. Zamknięte w taki sposób wspomnienia stają się stałym elementem scenerii naszego mieszkania i dodają mu osobistego charakteru.

Wydruk na szkle – dekoracja mieszkania

Dla osób, które pragną ozdobić w taki sposób swoje cztery ściany, przygotowane są grafiki w ogromnych bazach danych. W zależności od rodzaju pomieszczenia i stylu mieszkania do wyboru są grafiki w różnym stylu: wielkie krajobrazy i pejzaże, fototapety, martwa natura, abstrakcja i wiele, wiele innych. Osobliwy klimat osiągniemy, łącząc taki obraz z oświetleniem LED, podkreślając głębię, ostrość i nasycenie kolorów. Odpowiedniej wielkości  i wyraźnie wyeksponowany obraz z drukiem na szkle może odmienić oblicze pomieszczenia i tchnąć w nie nowe życie.

Panele szklane – nowa forma aranżacji wnętrz

Druk na szkle nie musi być wykorzystywany wyłącznie w ozdobach. Może znaleźć zastosowanie w panelach szklanych, szklanych płytkach na ścianę, a także frontach meblowych. Dzięki temu funkcjonalność łączy się z  elegancją i pięknem. Daje to nieskończoną gamę możliwości jeżeli chodzi o urządzenie kuchni, łazienki, salonu, a nawet biura. Nudne do tej pory tradycyjne kafelki porcelanowe, zastąpić możemy jakimkolwiek obrazem. Nudna szyba w kredensie może zyskać drugie życie zastąpiona ciekawym panelem z oryginalnym obrazem. To właśnie ta dowolność wyboru sprawia, że panele szklane są coraz popularniejsze. Przekonaj się sam i zacznij urządzać swoje mieszkanie w swoim stylu – https://axitech.pl/panele-szklane.