W jakich wnętrzach sprawdzi się kwadratowy karnisz metalowy?

Obecnie nie brakuje ofert sklepów oferujących najróżniejsze modele karniszy, jednakże dopasowanie ich do wystroju wnętrza nie jest łatwe. Jednymi z najpopularniejszych są obecnie karnisze metalowe, czyli kute. Są one praktycznie dzisiaj standardem w aranżacjach wnętrz, gdyż są uniwersalne i pasują wręcz do każdej stylizacji.

Do jakich wnętrz pasuje karnisz metalowy kwadratowy?

Metalowe karnisze świetnie współgrają ze stylem skandynawskim, który charakteryzuje się prostotą, jasnymi barwami i nawiązaniem do natury. Sprawdzą się tutaj karnisze lekkie i o geometrycznych kształtach, czyli kwadratowe. Najodpowiedniejszym kolorem karnisza dla stylu skandynawskiego jest satyna lub chrom mat. Pasują one idealnie do pomieszczeń, gdzie dominuje szarość, biel, czerń, zieleń i beż.

Karnisze kwadratowe są wręcz idealne do pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym, gdzie wskazane są gładkie powierzchnie i znikoma ilość zdobień oraz stylu retro. Oba te style bowiem bazują na bryłach i geometrycznych detalach. Po karnisze kwadratowe polecamy udać się do sklepu DK Home oferującego tanie karnisze kwadratowe. Na stornie https://dkhome.pl znajdują się ciekawe modele karniszy kwadratowych w atrakcyjnych cenach.