Pomysł na klinikę stomatologiczną

Nie każde wnętrze gabinetu stomatologicznego musi kojarzyć się z traumą. Tak właśnie chciał podziałać twórca kliniki Sobota Dent, który zdecydował się na ciekawą formę estetyczną swojego centrum. Mamy tam doskonale przygotowaną komfortową poczekalnię, pokój VIp. Wszystkie elementy stworzone w taki sposób, by daleko od siebie zostawiać obraz klasycznej kliniki dentystycznej.

Wyjątek w skali kraju.

Wygląda na to, że klinika stomatologiczna poznań Sobota Dent to miejsce wyjątkowe w skali całego kraju, które jest w stanie zaskoczyć dosłownie każdego pacjenta. W poczekalni poczujemy się jak w kawiarni a w gabinecie będziemy mieli wrażenie, żę znajdujemy się w miejscu, gdzie odbędą się zabiegi odnowy biologicznej a nie leczenie zębów. Wszystko ku zadowoleniu nawet najbardziej wymagających klientów przy maksymalnej ilości światła naturalnego przy dużych oknach.

Wygląda na to, żę taka forma estetyczna dla gabinetów dentystycznych to zupełna nowość ale nawet mimo tego wielu osób odbiera to pozytywnie uważając, że warto postawić na taką formę estetyczną, by w ten sposób w miarę możliwości zerwać z tym ogólnym przekonaniem, jakie większość naszych rodaków ma na temat dentystów.