Wyjątkowe zapachy dla kobiet i mężczyzn

 

Perfumy i wody kolońskie to zapachy, które mężczyźni i kobiety noszą, aby podkreślić swoją urodę, a nawet przyciągnąć potencjalnego partnera.

Mogą poprawić nastrój, wywołać miłe wspomnienia lub po prostu pomóc naprawdę ładnie pachnieć. Obecnie na rynku dostępnych dosłownie tysiące różnych perfum. Perfumy mogą mieć różny charakter, możemy ich używać w zależności od naszego nastroju, ale także w zależności od okazji. Na co dzień wybieramy raczej stonowane zapachy, jednak czasem lubimy wybrać perfumy bardziej charakterystyczne.

Co wpływa na zapach perfum?

Istnieje kilka różnych sposobów na wybór idealnego zapachu, który będzie pasował do Twojego niepowtarzalnego stylu i osobowości. Każde perfumy lub woda kolońska składają się z różnych nut. Nuty określają ogólny zapach perfum, składają się z trzech różnych warstw, zwanych nutami bazy, głowy i serca, wszystkie działają w synergii, aby stworzyć specyficzny zapach. Niektóre perfumy, mogą kojarzyć się z kwiatami i zawierają różne nuty zapachowe, takie jak róża, gardenia. Inne mogą być nieco bardziej owocowe, z nutami cytrusów lub jabłka.Egzotyczne perfumy zawierają pikantne nuty, takie jak anyż gwiazdkowaty, czy cynamon. Różne nuty mają też męskie zapachy. Zapachy piżma mają cięższy, bardziej męski odcień, podczas gdy inne mogą mieć zapach sosny lub nawet nuty skóry. Przed podjęciem decyzji o zakupie zawsze dobrze jest określić, jakie rodzaje wody kolońskiej lub perfum preferujesz, a następnie sprawdzić, jakie nuty bazowe zawierają. Oczywiście powinniśmy wypróbować perfumy także na naszej skórze, wówczas uzyskamy ostateczny zapach jaki perfumy będą tworzyły wraz z naszym ciałem.Kobiety często wybierają produkty takie jak Rihanna perfumy sygnowane przez znaną piosenkarkę charakteryzują się bardzo oryginalnym zapachem, z pewnością są to perfumy wysokiej jakości, które przez dłuższy czas będą utrzymywały się na naszej skórze. Warto zwrócić uwagę iż za zapach który unosi się z naszej skóry odpowiada alkohol, perfumy posiadają domieszki różnych alkoholi tak aby zapach mógł nas otaczać, unosić się przez wiele godzin.

travel.com.pl rgoefekt.com.pl zobacz wiecje