Podkład Quick Step  

Nowoczesna podłoga jest niezwykle ważnym elementem każdego sprawnego i funkcjonalnego pomieszczenia. Dlatego zarówno projektanci jak i klienci poszukują nowoczesnych podłóg, które byłyby odpowiednie pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Panele Quick Step stały się jednymi z najpopularniejszych paneli, które są cenione w społeczeństwie. Dlaczego?

 

Podkład Quick Step – gwarancja jakości i wytrzymałości montowanych paneli

 

Panele Quick Step stały się niezwykle cenione w otaczającej branży. Jednak aby mogły prawidłowo spełniać swoje unikatowe funkcje i być tak popularne muszą zostać odpowiednio przygotowane. Podkład Quick Step powinien być odpowiednio dobrany – zwłaszcza w przypadku montażu ogrzewania podłogowego. Jest to bardzo ważne ze względu na to, że firma Quick Step gwarantuje swoim klientom możliwość aplikacji ogrzewania podłogowego pod panele – a nie wszyscy producenci paneli umożliwiają ten fakt.

Podkład Quick Step gwarantuje zapewnienie optymalnych parametrów grzewczych. Jest to specjalna folia gwarantująca idealne warunki pobierania ciepła wprost z elementów ogrzewania podłogowego, a następnie przekazywania ich do wnętrza paneli. Równocześnie podkład Quick Step niejako odbija ciepło, które chce ,,wrócić” do podłogi gwarantując jak najlepszy efekt grzewczy. W wyniku tego podkład Quick Step sprawia, że ciepło w szybki i skuteczny sposób trafia do wnętrza pomieszczenia ogrzewając stopy jego użytkowników. Jest to bardzo unikatowa właściwość, którą warto docenić.

Podkład Quick Step jak i same panele Quick Step z powodzeniem można zamontować samodzielnie – bez udziału profesjonalistów, którzy świadczą takie usługi w sposób odpłatny. Wystarczy jedynie zakupić odpowiedni podkład Quick Step w sklepie z artykułami tej samej firmy i zabrać się za montowanie. Sam proces nie jest skomplikowany – wystarczy trzymać się instrukcji. Dodatkowo panele ze względu na obecność systemu Uniclic montuje się bardzo intuicyjnie i sprawnie. Wystarczy jedynie wkładać jedne listwy w drugie, a mechanizm wykona resztę samodzielnie. Owy system gwarantuje nie tylko łatwość montażu, ale również stabilność połączenia, która jest bardzo ważna w przypadku codziennego chodzenia po powierzchni paneli.

 

Podsumowanie

 

Odpowiedniej jakości podłoga jest niezwykle ważnym elementem każdego sprawnego pomieszczenia. To dzięki niej w komfortowy sposób można cieszyć się czasem spędzonym w mieszkaniu, ale również z klasą załatwiać konieczne sprawy w przestrzeni publicznej. Bowiem podkład Quick Step wraz z panelami również zdaje egzamin na tej płaszczyźnie.