Domy budowane techniką szkieletową

Domy drewniane całoroczne to jeden z najlepszych pomysłów pozwalających na realizowanie własnych marzeń o miejscu do zamieszkania. Mogą niczym nie różnić się od zwykłych domów murowanych, mogą także w swojej konstrukcji przypominać tradycyjne, solidne, górskie chaty.

Domy z drewna Mawit

Do wykonania domów tą techniką konieczna jest jednak solidna ekipa budowlana, która doskonale zna się na stawianiu konstrukcji techniką szkieletową – bardzo wymagającą. Chcąc być pewnym, że nasz dom jest zbudowany na lata kierujmy się opiniami, które jasno mówią, że domy z drewna Mawit są naprawdę wysokiej jakości. Jest to firma mającą swoją siedzibę w miejscowości Imielin w Małopolsce. Swoje usługi wykonują nie tylko w najbliższych miejscowościach. Są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ekipa do postawienia domu drewnianego.

Jakość, solidność oraz fachowa wiedza

Od początku swojego istnienia firma zrealizowała 212 inwestycji, których przykładowe zdjęcia możemy zobaczyć na stronie. Dodatkowo łączna powierzchnia zbudowanych domów to 18000 metrów kwadratowych. Mawit swoim klientom daje możliwość wyboru jednego z gotowych projektów architektonicznych lub też istnieje możliwość stworzenia projektu domu dopasowanego specjalnie do potrzeb klientów. Wszystko to możliwe jest dzięki współpracy z najlepszym biurem architektonicznym. Koszt budowy domu drewnianego są nawet o 30% do 40% mniejsze od budowy domu murowanego. Można je tworzyć przez cały rok ze względu na minimalną ilość prac mokrych podczas budowy domu. 

zobacz https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/