Wiosenne kolory w mieszkaniu

Budząca się do życia przyroda, coraz intensywniej świecące słońce i wydłużające się dni napawają optymizmem i motywują do działania! Wiosna to wyjątkowy czas, który sprzyja zmianom w domu. Warto nieco zmienić nudną aranżację, wprowadzając do niej wyraziste akcenty w modnych, żywych barwach. Nie musisz inwestować w kosztowny remont, aby zobaczyć wielką zmianę!

Butelkowa zieleń

Zieleń w wielkim stylu wkroczyła na salony w ubiegłym roku, kiedy to „greenery” zostało okrzyknięte barwą roku przez Pantone Color Institute. Tegoroczny sezon odsłania całkiem nową twarz zieleni. Żegnamy energetyczne, jasne odcienie i motywy dżungli, a robimy miejsce na butelkową zieleń! Głęboka, wyrazista barwa jest synonimem klasy we wnętrzu. Pięknie prezentuje się na ścianach, meblach, dodatkach. Na szczególną uwagę zasługują meble tapicerowane pokryte aksamitnym obiciem właśnie w tej barwie. Nawet najprostsza aranżacja nabierze niepowtarzalnego smaku, kiedy w jej sercu stanie zgrabna, stylowa kanapa w butelkowym odcieniu.

Energetyczny fiolet

Głęboki, intensywny fiolet to wiodący kolor tego sezonu. Według wcześniej wspomnianego Pantone Color Institute, to właśnie „ultarfiolet” jest kolorystycznym odbiciem współczesnej kultury, symbolem oryginalności, postępowego myślenia oraz wyrazem naszej fascynacji tajemnicami kosmosu, które próbujemy zgłębić.

Nasycony ultrafiolet będzie pięknie prezentował się w połączeniu z bielą, pastelowym różem, błękitem, jasnym drewnem. Możesz przemycać go do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego lub nawet łazienki! Ciekawym sposobem na odświeżenie wnętrza niskim kosztem jest pomalowanie jednej ze ścian na żywy kolor. Możesz również postawić na subtelne dodatki – dywan, naścienną grafikę, komplet świec na szklanej podstawce albo wazon. Praktyczne porady, które pomogą Ci tchnąć nowego ducha w przestrzeń znajdziesz na stronie www.gama-sklep.com.pl.

skrzynia ogrodowa https://beesafe.pl/porady/winiety-czechy/ zobacz wiecje